Zimní otevírací doba prodejny:
Pondělí: 8:30-11:30 - 13:00-18:00 hod.
Úterý až čtvrtek: 8:30-11:30 - 13:00-17:00 hod.
Pátek až neděle ZAVŘENO - možnost telefonické domluvy.

Gripy Ergon GP1 Evo

Značka: Ergon

Vylepšená verze oceňovaného komfortního gripu od ověřené značky.

Kód: 1293/L
999 Kč
Gripy Ergon GP1 Evo
Značka: Ergon
Velikost: L
Skladem | 1293/L
999 Kč
Velikost: XL
Na dotaz | 1293/XL
999 Kč

Společnost Ergon dále vylepšila a zdokonalila nejprodávanější křídlovou rukojeť. GP1 Evo je novým měřítkem pro pohodlí a oporu rukou, neobsahuje škodlivé látky a překračuje přísné normy kvality EU. Verze Evo povyšuje původní mnohokrát oceněný komfortní grip na nejvyšší měřítko cyklistické ergonomie. Poprvé je konstrukce, vývoj a výroba GP1 Evo "Made in Germany". To umožňuje ještě cílenější a udržitelnější přístup k zajištění nejvyšší kvality až do nejmenších detailů.

Nastavení polohy ruky
Výrazné ohýbání zápěstí může způsobit skřípnutí nebo zánět nervů, což může vést k syndromu karpálního tunelu. Syndrom karpálního tunelu je charakterizován palčivou bolestí v ruce nebo předloktí. Může také způsobovat smyslové poruchy. Upravená poloha ruky zmírňuje tlak na nerv a odstraňuje bolest a nepohodlí. Předchází se tak možným poraněním zápěstí.

Hand with strongly curved wrist on standard bicycle gripRelieved hand on GP1 Evo bicycle grip

Zlepšená distribuce tlaku
Oblast tlakového bodu, kde se malíček setkává s dlaní, často vede ke zkřížené kompresi loketního nervu. Poškození nervu se projevuje necitlivostí malíčku a vnější oblasti prsteníčku. V případě dlouhodobé jízdy může dojít také k omezení pohybu celé ruky. Řešením je přesná opora v oblasti palcové koule a široké rozložení tlaku ruky na řídítka.

and with disconnected Unlarnerv on standard bicycle gripRelieved hand on GP1 Evo bicycle grip

Doplňkové parametry

Kategorie: Komponenty
Záruka: 2 roky