Zimní otevírací doba prodejny:
Pondělí: 8:30-11:30 - 13:00-18:00 hod.
Úterý až čtvrtek: 8:30-11:30 - 13:00-17:00 hod.
Pátek až neděle ZAVŘENO - možnost telefonické domluvy.

Doprava a platba

 

Způsoby doručení

Doprava veškerého objednaného zboží je zajištěna prostřednictvím služby PPL nebo přes výdejní místa Zásilkovny. Zboží, které je momentálně skladem, expedujeme v den přijetí platby nebo den následující. Zásilky zasílané na dobírku jsou odesílané v den objednání nebo den následující. Další možností je osobní odběr na prodejně Bike Garage v Prostějově na ulici Západní 2/77.

PPL 

  • Přeprava balíků do 50 kg v rámci České republiky
  • Doručení v pracovní den v rozmezí 8:00 – 18:00 hod.
  • Pojištění zásilky do hodnoty 50 000 Kč v ceně přepravného
  • Inkaso dobírky od příjemce pomocí platební karty nebo v hotovosti
  • Sledování pohybu zásilek na www.ppl.cz
  • Elektronické potvrzení o doručení

ZÁSILKOVNA

Zásilkovna je přeborník na posílání a doručování. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte!

V eshopu si při objednávce vyberte pobočkukterou máte nejblíž. Jakmile Zásilkovně předáme zboží k přepravě, okamžitě Vám pošle e-mail s trasovacím číslem. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat onlinePo doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

OSOBNÍ ODBĚR 

Svou objednávku si můžete vyzvednout osobně na kamenné prodejně Bike Garage, která se nachází v Prostějově na ulici Západní 2/77 vedle areálu GALA. Zde Vám poskytneme jakoukoliv radu ohledně servisu kol. Těšíme se na Vás.

Možnosti plateb

  • Dobírka - Zboží zaplatíte až při jejím převzetí přímo poštovnímu doručovateli (kurýrovi PPL) nebo na výdejním místě Zásilkovny.
  • Platba v hotovosti - Při osobním odběru prosím vyčkejte na potvrzení, že je zboží pro Vás na prodejně připraveno a následně si jej můžete vyzvednout.
  • Bankovním převodem - Jakmile obdržíme Vaši objednávku, zašleme Vám číslo účtu s variabilním symbolem, na které je nutné peníze zaslat. Zboží odesíláme ihned po obdržení platby. K tomu, abychom správně přiřadili platbu k Vaší objednávce, je nutné správně uvést variabilní symbol. Číslo účtu pro platby bankovním převodem: 207504169/0600 (MONETA Money Bank)

Ceník dopravy:          

Způsob dopravy Platba převodem Dobírka
Osobní odběr ZDARMA ZDARMA
PPL (CZ) 99 Kč 30 Kč
PPL (SK) 199 Kč 30 Kč
Zásilkovna 69 Kč

30 Kč

 

 

 

 

 

Pokud si objednáte zboží v hodnotě nad 3 500 Kč, dopravu máte ZDARMA.