Otevírací doba prodejny Pondělí až Čtvrtek 8:30-11:30 - 13:00-17:00 hod. (Pondělí do 18:00. hod.)

Prodejna

 

Naše kamenná prodejna se nachází na ulici Západní 2/77 v Prostějově vedle areálu GALA.

 mapka

Cykloservis a prodejna kol nabízí kompletní péčí o vaše kolo, která zahrnuje:

Servis

Centrování kol, výměna komponentů, opravy prasklých rámů, lakování, výměna lanek a bovdenů, výměna středového složení, odvzdušnění brzd, seřízení brzd a komponentů, tuningové úpravy a mnoho dalšího.

rychlo servis

Dojeďte nebo zavolejte a domluvíme se ihned, není problém drobné opravy vyřešit okamžitě.

Hydraulika

Servis vidlic, tlumičů, teleskopických sedlovek a hyd. brzd. Nabízím kompletní péči o tyto komponenty různých značek např: Fox, Rock Shox, Boss, Suntour, Shimano a jiné. Servis obsahuje výměnu poškozených dílů, těsnění a gufer, oleje, úpravy vzduchových komor a správné nafoukání tlaku, výměnu a výrobu čepů a vložek tlumičů. Doba opravy závisí na stavu komponentů, obvykle to bývá 14 dní.

kola na míru

Nabízím sestavení kola přesně na míru Vaším požadavkům. Zohledním tyto parametry: styl, správná velikost rámu, barva rámu a doplňků, vybrané komponenty, rozpočet atd.

Lakování rámů

Máte svoje staré kolo rádi a chtěli byste mu dát novou barvu? V tom případě Vám nabízím lakování rámů a komponentů i s kompletním rozděláním a složením kola/rámu. Lakuji jak pevné, tak i celoodpružené rámy. Barva je vypalovaný komaxit, popřípadě autolak a navíc si můžete vybrat jakoukoliv barvu a odstín. Dokážu domluvit i airbrush na jakýkoliv komponent nebo rám podle přání zákazníka.

Náhradní díly

V garáži mám nové komponenty a doplňky na prodej od značek: Mosch Guard, Maxxis, Kenda, Shaman Racing, Fox, Sb3, giro helmy, Hope, Rock shox, Rubena, Kenny racing a další.

Moc rádi Vás uvítáme v naší prodejně.

DSC_016

Otevírací doba prodejny

Po - Pá:   8:30 - 11:30   13:00 - 17:00
Středa:    8:30 - 12:00
 
Kontakty
 
Doručovací adresa:
 
 
 Doru%C4%8Dovac%C3%AD%20adresa
 
 
Telefon: +420 775 255 826
 
fbig